تقاضای سفر

خرید از سوپر مارکت مجازی در ایستگاه مترو کره جنوبی

قبل از سوار شدن به مترو خرید امروزتان را به موبایل تان اضافه می کنید


یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذايی اروپایی به نام
Tesco شعبه ای جالب برای عرضه محصولات خود در یک ايستگاه مترو در کره جنوبی بر پا کرده است.

این شعبه نوعی سوپر مارکت مجازی است که در آن کالاها وجود خارجی ندارند.

کالاهای اين سوپر مارکت شامل عکس هایی هستند که به صورت پوستر هایی دیجیتالی بر دیوار ايستگاه مترو نصب شده است. مسافرانی که برای حمل و نقل عمومی مترو را انتخاب می کنند، می توانند تا زمان سوار شدن از اين سوپر مارکت مجازی خریداری کنند.

برای خريد کردن تنها کافی است که عکس کالای مورد نياز خود را انتخاب کنيد تا کد QR آن به کارت خريد شما اضافه شود. در پایان کد ها بر روی کارت خريد شما چک شده و تبدیل به یک سفارش آنلاین میشوند. سپس کالاهای خريداری شده شما تا پايان همان روز به درب منزل تحویل می شود.

برای خريد کردن از این سوپر مارکت مجازی نیاز به تبادل هيچ گونه پولی نیست. یک اپلیکیشن روی موبایل تمام کار را انجام میدهد و عملاً پس از خريد هیچ کالايی به شما به صورت فیزیکی تحويل داده نمی شود.

بلکه ترتيبی داده می شود که سفارش شما از شارژ کارت خرید شما کسر شده و تا پایان روز کالاها به درب منزل تحویل داده شوند.

با وجود این سوپر مارکت مجازی ديگر نیاز نیست در طول روز به سوپر مارکت های حقیقی سر بزنید و کالاهای خريداری شده خود را تا پایان روز که به منزل بر میگردید با خود از این طرف به آن طرف حمل کنید.
این شرکت با این ایده موفق شده که میزان سفارش های آنلاین اش را دو برابر کند. 

آنها می گویند مردم کره جنوبی انسان هایی پرکار و سخت کوش هستند و به صرفه جویی در وقت شان اهمیت زیادی می دهند. برای همین به دنبال ایده ای می گشته اند که افراد زیادی نیاز به مراجعه به سوپرمارکت ها نداشته باشند و در رفت و آمد به سوی محل کار بتوانند خرید روزانه شان را هم انجام بدهند. و حالا این ایده موفق با استفبال شهروندان کره ای مواجه شده است.

مطلب قبلی

ایران در جایگاه نخست اتلاف وقت شهروندان در ترافیک

مطلب بعدی

5 توصيه براي خريد دوچرخه ورزشي

TTIC

TTIC

بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *